DaddyLive
DaddyLive

DaddyLiveHD – Live Streaming Channels

 Wednesday 21st February 2024 – Schedule Time UK GMT+1

Tv Shows

02:00 Married at First Sight – Season 17, Episode 18 Lifetime USA (CH-326)
02:00 Chicago Med – Season 9, Episode 5 NBC USA (CH-53)
02:00 The Conners – Season 6, Episode 3 ABC USA (CH-51)
02:00 Wild Cards – Season 1, Episode 6 CW USA (CH-300)
02:00 The Real Housewives of Beverly Hills – Season 13, Episode 17 Bravo USA (CH-307)
03:00 The Real Housewives of Miami – Season 6, Episode 17 Bravo USA (CH-307)
03:00 Mujer – Season 2, Episode 93 Univision USA (CH-132)

Soccer

10:00 AFC Asian Champions League : Ventforet Kofu vs Ulsan SSC (CH-1) | Diema Sport 3 Bulgaria (CH-467) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)
12:00 AFC Asian Champions League : Yokohama F. Marinos vs Bangkok United SSC (CH-2) | TV4 Sportkanalen (CH-3) | Sport1+ DE (CH-640) | Nova Sport Bulgaria (CH-468) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)
12:00 U17 European Championship Women : Finland vs. Kosovo Canal 11 Portugal HD (CH-540)
14:00 Italy – Serie C : Atalanta II vs Renate Sky Sport 251 IT (CH-4) | Sky Sport Calcio IT (CH-870) | RAI Sport 1 IT (CH-1)
15:00 Indian Super League : Goa vs NorthEast United Arena Sport 3 Croatia (CH-434)
15:00 Jordan League : Al Wihdat vs Al Ramtha Jordan Sport (CH-5)
14:55 Slovenian 1st league : Olimpija vs Domžale Sport Klub 3 Serbia (CH-103)
16:00 U17 European Championship Women : Iceland vs. Portugal Canal 11 Portugal HD (CH-540)
17:00 AFC Asian Champions League : Al Ain vs Nasaf SSC (CH-2) | Nova Sport Bulgaria (CH-468) | Sport Klub HD Serbia (CH-453) | Sport 4 Israel (CH-143)
17:00 Albania – Superliga : Skënderbeu Korçë vs Dinamo Tirana MCN TV (CH-3)
17:30 Slovenia PrvaLiga : NK Koper vs. Mura Murska Sobota ŠTV 1 (CH-18) | SportKlub Poland HD (CH-13) | Sport Klub 4 Serbia (CH-104)
17:30 Jordan League : Moghayer Al Sarhan vs Al Faisaly Jordan Sport (CH-5)
18:00 Morocco Botola Pro : FUS Rabat vs Moghreb Tétouan Arryadia 3 (CH-19)
18:00 South Africa – Nedbank Cup : Highlands Park vs Sekhukhune United SuperSport PSL (CH-413)
18:00 UEFA Europa Conference League : Gent vs Maccabi Haifa TNT Sports 3 UK (CH-33) | Tipik Belgium (CH-6) | Sport 1 Israel (CH-140) | Movistar Liga de Campeones 3 (CH-20) | Movistar Liga de Campeones (CH-435) | Sport TV5 Portugal (CH-290) | Sky Sport 253 IT (CH-7) | RMC Sport 1 France (CH-119) | ESPN 2 NL (CH-386) | Match! Football 1 Russia (CH-136) | Cosmote Sport 7 Greece (CH-628) | Arena 2 Premium Serbia (CH-135) | TV2 Sport X Denmark (CH-808) | Ring bg (CH-471)
18:00 Cyprus First Division : AE Zakakiou vs Anorthosis Cytavision Sports 2 (CH-21)
18:00 Cyprus First Division – Cyprus Cypriot Cup : Apollon vs AEL Cytavision Sports 1 (CH-22)
18:00 Greek Cup : Panathinaikos vs PAOK Cosmote Sport 3 Greece (CH-624) | Arena Sport 1 Serbia (CH-429) | 5 LIVE Israel HD (CH-146)
18:30 Italy – Serie C : Pro Sesto vs Alessandria Sky Sport 252 IT (CH-8)
19:00 AFC Asian Champions League : Al Nassr vs Al Feiha SSC (CH-9) | Sport1+ DE (CH-640) | Diema Sport 3 Bulgaria (CH-467) | ESPN2 BR (CH-82) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103) | Sport 4 Israel (CH-143)
19:00 Germany – 3. Liga : Viktoria Köln vs Saarbrücken Magenta Sport 301 (CH-1)
19:00 Portugal – Segunda liga : Feirense vs Academico Viseu Sport TV1 Portugal (CH-49)
19:15 International Friendly Games Women : Portugal vs. Czech Republic Canal 11 Portugal HD (CH-540)
19:55 FA Youth Cup : Millwall U17 vs Chelsea U17 Sky Sport 2 NZ (CH-589)
20:00 Morocco Botola Pro : Chabab Mohammédia vs Olympic Safi Arryadia 3 (CH-19)
20:30 England – Premier League : Liverpool vs Luton Town Optus Sport (CH-10) | USA Network (CH-343) | Hub Premier 1 (CH-23) | NBC Universo (CH-845) | SuperSport Premier League (CH-414) | Now Sports Premier League (CH-24) | Sky Sport Premier League DE (CH-11) | Sky Sport Top Event DE (CH-556) | Eleven Sports 3 Portugal (CH-457) | Canal+ Premier League France (CH-12) | Sky Sport Calcio IT (CH-870) | DAZN 1 ES (CH-445) | Orange Sport 2 Romania (CH-440) | Prima Sport 3 Romania (CH-585) | Digi Sport 3 Romania (CH-402) | Arena 3 Premium Serbia (CH-139) | Nova Sports Premier League Greece (CH-599) | TV3 Max Denmark (CH-223) | beIN Sports Türkiye 3 (CH-64) | Diema Sport 2 Bulgaria (CH-467) | ESPN4 BR (CH-85) | beIN Sports MENA 2 HD (CH-92) | Sport 2 Israel (CH-141)
21:00 UEFA Champions League : Simulcast Sky Sport Austria 1 (CH-559) | Match Premier Russia (CH-573) | Cosmote Sport 1 HD Greece (CH-622)
21:00 UEFA Champions League : Porto vs Arsenal TNT Sports 1 UK (CH-31) | TVI Portugal (CH-723) | Eleven Sports 1 Portugal (CH-457) | Movistar Liga de Campeones 2 (CH-2) | SONY TEN 1 (CH-25) | SuperSport Variety 3 (CH-418) | DAZN2 DE (CH-427) | Polsat Sport Premium 2 HD Poland (CH-13) | beIN Sports 1 France (CH-116) | Sky Sport 251 IT (CH-4) | Sky Sport Uno IT (CH-461) | Ziggo Sport Select (CH-393) | Cosmote Sport 4 Greece (CH-625) | Match! Football 1 Russia (CH-136) | TV3 Sport Denmark (CH-809) | Digi Sport 2 Romania (CH-401) | Space Brazil (CH-14) | Prima Sport 2 Romania (CH-584) | Orange Sport 3 Romania (CH-441) | Sky Sport Austria 3 (CH-15) | beIN Sports MENA 3 HD (CH-93) | ESPN SUR (CH-149) | Arena 2 Premium Serbia (CH-135) | Ring bg (CH-471) | Sport 5 Plus Israel (CH-145)
21:00 UEFA Champions League : Napoli vs Barcelona TNT Sports 2 UK (CH-32) | Amazon Prime Video IT (CH-108) | Movistar Liga de Campeones (CH-435) | CBS USA (CH-52) | SuperSport Variety 1 (CH-416) | DAZN1 DE (CH-426) | SONY TEN 2 (CH-26) | Eleven Sports 2 Portugal (CH-456) | Polsat Sport Premium 1 HD Poland (CH-16) | RMC Sport 1 France (CH-119) | Canal+ France (CH-121) | Ziggo Sport Voetbal (CH-398) | Match! Football 2 Russia (CH-137) | Match TV Russia (CH-127) | TV3+ HD Denmark (CH-819) | Prima Sport 1 Romania (CH-583) | Orange Sport 1 Romania (CH-429) | Arena 1 Premium Serbia (CH-134) | Cosmote Sport 2 Greece (CH-623) | TV4 Fotball (CH-747) | TNT Brasil (CH-87) | Sky Sport Austria 2 (CH-17) | Fox Sports Argentina (CH-787) | bTV Action (CH-581) | beIN Sports MENA 1 HD (CH-91) | beIN Sports MENA English 1 HD (CH-61) | TUDN USA (CH-66) | UniMás (CH-133) | Sport 5 Israel (CH-144)
21:00 EFL Trophy : Bradford City vs Wycombe Wanderers Sky Sports Football (CH-35) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Nova Sport Bulgaria (CH-468) | beIN Sports MENA 4 HD (CH-94)
21:10 Copa Argentina : Tigre vs Chacarita Juniors TyC Sports Argentina (CH-746)
23:00 Copa Libertadores : Academia Puerto Cabello vs Nacional beIN SPORTS USA (CH-425) | beIN SPORTS en Español (CH-372) | ESPN4 BR (CH-85)
23:00 Brazil – Copa do Nordeste : Vitória vs Náutico ESPN BR (CH-81)
23:15 Brazil – Copa do Brasil : Sousa vs Cruzeiro SporTV Brazil (CH-78) | Premiere Brasil (CH-88)
23:45 Campeonato Paulista A1 : Portuguesa vs Palmeiras TNT Brasil (CH-87)
01:10 Copa Argentina : Vélez Sarsfield vs Sportivo Las Parejas TyC Sports Argentina (CH-746)
01:30 Copa do Brasil : Real Noroeste vs Cuiabá SporTV Brazil (CH-78) | Premiere Brasil (CH-88)
01:30 Copa Libertadores : Aurora vs Botafogo Sport TV1 Portugal (CH-49) | ESPN BR (CH-81) | Sport 2 Israel (CH-141)
01:30 CONCACAF W Gold Cup : Panama vs Colombia ESPN Deportes (CH-375) | ESPN4 BR (CH-85)
02:00 CONCACAF Champions Cup : Independiente vs New England TUDN USA (CH-66)
02:20 Colombia – Primera A : Santa Fe vs Junior Win Sports+ (CH-392)
04:00 CONCACAF Champions Cup : Cavalry vs Orlando City SC Fox Sports 2 USA (CH-758)
04:00 Liga MX : León vs Cruz Azul Fox Sports Mexico (CH-1)
04:00 Liga MX : América vs Mazatlán TUDN USA (CH-66) | UniMás (CH-133)

Cricket

07:10 1st T20 : New Zealand vs Australia TNT Sports 1 UK (CH-31) | SuperSport Cricket (CH-368)
10:00 PSL ’24 : Peshawar Zalmi vs Karachi Kings Willow Cricket (CH-346) | Sky Sports Cricket UK (CH-65) | PTV Sports (CH-450) | SuperSport Cricket (CH-368) | A Sport PK (CH-269)
15:00 3rd T20 : Sri Lanka vs Afghanistan TNT Sports 1 UK (CH-31)
15:00 PSL ’24 : Multan Sultans vs Lahore Qalandars Willow Cricket (CH-346) | Sky Sports Cricket UK (CH-65) | PTV Sports (CH-450) | SuperSport Cricket (CH-368) | A Sport PK (CH-269)

Field Hockey

13:00 FIH Pro League : Spain vs Australia TNT Sports 2 UK (CH-32) | SuperSport Variety 1 (CH-416)
15:00 FIH Pro League : India vs Netherlands TNT Sports 2 UK (CH-32) | SuperSport Variety 1 (CH-416)

Tennis

09:00 WTA1000 ’24: Dubai Open D4 AM Tennis Channel (CH-40) | SuperSport Tennis (CH-423) | TSN4 (CH-114) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102) | Sport Klub HD Serbia (CH-453)
12:30 Doha – ATP World Tour 250 Sport TV2 Portugal (CH-74) | CANAL+ Sport Poland (CH-48) | Ziggo Select NL (CH-393) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)
16:00 WTA1000 ’24: Dubai Open D4 PM Tennis Channel (CH-40) | SuperSport Tennis (CH-423) | TSN4 (CH-114) | Sport Klub 2 Serbia (CH-102)
20:30 ATP500 ’24: Rio Open D3 SuperSport Tennis (CH-423) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Movistar Deportes Spain (CH-436) | Sportv3 Brasil (CH-80) | Sport Klub HD Serbia (CH-453)

Boxing

 

MMA

 

WWE

02:00 All Elite Wrestling: Dynamite TSN2 (CH-112) | TBS USA (CH-336)

Motorsport

08:00 Formula 1 : test Day 1 | Bahrain Sky Sports F1 UK (CH-60) | Sky Sports F1 DE (CH-55) | DAZN F1 ES (CH-537) | Sky Sport Top Event DE (CH-556) | TV3 Sport Denmark (CH-809)
13:00 Formula 1 : test Day 1 | Bahrain Afternoon Sky Sports F1 UK (CH-60) | Sky Sports F1 DE (CH-55) | DAZN F1 ES (CH-537) | Sky Sport Top Event DE (CH-556) | TV3 Sport Denmark (CH-809)

Combat sports

 

Table Tennis

12:00 WTTC Finals ’24: D6 Session 2 SuperSport Variety 2 (CH-417)
02:00 WTTC Finals ’24: D7 Session 1 SuperSport Variety 2 (CH-417)

Snooker

14:00 Cazoo Players Championship : Barry Hawkins vs Mark Selby ITV 4 UK (CH-353) | Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 1 ES (CH-524) | Eurosport 1 France (CH-772)
16:30 2024 Scotties Tournament of Hearts: Pool Play TSN1 (CH-111)
20:00 Cazoo Players Championship : Zhang Anda vs Noppon Saengkham ITV 4 UK (CH-353) | Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 1 ES (CH-524) | Eurosport 1 France (CH-772)
21:30 2024 Scotties Tournament of Hearts: Pool Play TSN1 (CH-111)
02:30 2024 Scotties Tournament of Hearts: Pool Play TSN1 (CH-111)

Golf

11:00 African Amateur Championship First Round Sky Sports Golf UK (CH-70) | Movistar Golf (CH-528) | SuperSport Golf (CH-422) | TSN2 (CH-112)
04:00 Honda LPGA Thailand, First Round GOLF Channel USA (CH-318) | SuperSport Golf (CH-422)

Alpine Ski

 

Athletics

 

American Football

 

Cross Country

 

Basketbal

17:30 Euroleague Women : Cbk Mersin Yenisehir Bld vs. Basket Zaragoza 2002 TRT Spor Turkey (CH-14)
19:00 Euroleague Women : ZVVZ USK Praha vs. PF Schio CT Sport Czech HD (CH-27)
00:30 Women’s College Basketball : Xavier vs Butler FOX Sports 2 USA (CH-758)
01:00 Women’s College Basketball – Saint Louis vs Fordham SportsNet New York USA (CH-759)

00:00 NCAA : NC Greensboro vs Western Carolina CBS Sports Network (CH-308)
00:30 NCAA : Penn State vs Illinois BTN USA (CH-397)
01:00 NCAA : Alabama vs Florida ESPN2 USA (CH-45)
01:00 NCAA : George Mason vs Dayton MASN USA (CH-829)
01:00 NCAA : Georgetown vs St. John’s N.Y. FOX Sports 1 USA (CH-39)
01:00 NCAA : Georgia Tech vs Clemson ACC Network USA (CH-664)
01:00 NCAA : Louisville vs Notre Dame ESPNU USA (CH-316)
01:00 NCAA : Miami RedHawks vs Duke ESPN USA (CH-44) | ESPN 1 NL (CH-379) | Sky Sports Arena UK (CH-36) | Sky Sports Mix UK (CH-449) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101)
01:00 NCAA : Saint Josephs vs George Washington NBCS Philadelphia (CH-3)
02:00 NCAA : Drake vs Belmont Bally Sports Midwest (CH-4)
02:00 NCAA : Xavier vs Providence CBS Sports Network (CH-308)
02:30 NCAA : Indiana vs Nebraska BTN USA (CH-397)
02:30 NCAA : Vanderbilt vs Georgia SEC Network USA (CH-385)
03:00 NCAA : LSU vs Kentucky ESPN USA (CH-44) | ESPN 1 NL (CH-379)
03:00 NCAA : Marquette vs DePaul FOX Sports 1 USA (CH-39)
03:00 NCAA : Mississippi State vs Mississippi ESPN2 USA (CH-45)
03:00 NCAA : Wichita State vs Tulsa ESPNU USA (CH-316)
04:00 NCAA : New Mexico vs Colorado State CBS Sports Network (CH-308)
05:00 NCAA : Air Force vs UNLV FOX Sports 1 USA (CH-39)

Baseball

21:00 College Softball : Texas-El Paso vs. Arizona State Pac-12 Network USA (CH-287)
23:30 College Softball : Texas-El Paso vs. Arizona State Pac-12 Network USA (CH-287)
00:00 College Softball : Houston Christian vs. Texas Longhorn Network USA (CH-667)

Bowling

 

Beach Soccer

 

Biathlon

 

Darts

Lacrosse

 

Cycling

11:30 UAE Tour Stage 3, Al Marjan Island – Jebel Jais (176km) Eurosport 2 UK (CH-42) | Eurosport 2 Poland (CH-58) | Eurosport 2 ES (CH-525)

Horse Racing

13:00 Live racing from around the UK Sky Sports Racing UK (CH-554)

Futsal

21:00 Portugal 1a Divisao : SL Benfica vs. CRC Quinta Lombos BTV 1 Portugal HD (CH-380)

Handball

14:00 Romania Liga Nationala Women : CSM Bucuresti vs. CS Minaur Baia Mare Pro Arena Romania (CH-15)
16:00 Romania Liga Nationala Women : SCM Ramnicu Valcea vs. SCM Craiova Pro Arena Romania (CH-15)
18:45 Champions League : RK Celje Pivovarna Laško vs SC Magdeburg DAZN1 DE (CH-426) | Arena 3 Premium Serbia (CH-139) | Arena Sport 4 Croatia (CH-580)
18:45 Champions League : Aalborg Håndbold vs Pick Szeged Sport 1 Hungary (CH-28) | DR 2 Denmark (CH-802) | Sport TV3 Portugal (CH-454) | Digi Sport 2 Romania (CH-401) | Sport 3 Israel (CH-142)
18:45 Champions League : Kolstad vs RK Zagreb Arena Sport 2 Serbia (CH-430) | DAZN2 DE (CH-427) | Arena Sport 2 Croatia (CH-433)
20:00 Denmark Handboldligaen : KIF Kolding vs. Fredericia HK 1990 TV2 Sport Denmark HD (CH-810)
20:45 Champions League : Wisla Plock vs Montpellier Eurosport 1 Poland (CH-57) | Eurosport 1 France (CH-772) | Sport 3 Israel (CH-142)
21:00 PGNiG Superliga : Kobierzyce W vs MKS Perla Lublin W Polsat Sport Extra Poland (CH-50)

Ice Hockey

12:30 Russia MHL : Belye Medvedi U20 vs Stalnye Lisy U20 KHL Tv (CH-16)
15:00 Russia KHL : Salavat Yulaev Ufa vs Admiral Vladivostok KHL Tv (CH-16)
17:30 Russia KHL : Ak Bars Kazan vs Lokomotiv Yaroslavl KHL Tv (CH-16) | Match TV Russia (CH-127)
19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Almtuna IS vs Södertälje SK TV4 Hockey (CH-59)
19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : BIK Karlskoga vs AIK TV4 Sport Live 2 (CH-68)
19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Djurgårdens IF vs Mora IK TV4 Sport Live 3 (CH-69)
19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Östersunds IK vs Brynäs IF TV4 Sportkanalen (CH-76)
19:00 Sweden Hockey Allsvenskan : Kalmar HC vs Västerviks IK TV4 Sport Live 4 (CH-77)
19:30 DEL : Grizzlys Wolfsburg vs Dusseldorf Magenta Sport 303 (CH-29)
19:30 DEL : Kölner Haie vs Eisbären Berlin Magenta Sport 302 (CH-30)
19:45 Switzerland National League : HC Ambri-Piotta vs. HC Ajoie Porrentruy Sport 2 Czech (CH-86)
00:30 OHL Hockey : Flint Firebirds vs Saginaw Spirit NHL Network (CH-663)
01:00 PWHL on TSN: Ottawa vs. Boston TSN4 (CH-114) | TSN5 (CH-115) | NESN USA (CH-762)
01:00 PWHL on TSN: Montreal vs New York MSG USA (CH-765)

01:00 NHL : Montreal Canadiens vs. Buffalo Sabres NHL Gamecenter (CH-5) | TV3 Sport Denmark (CH-809)
01:30 NHL : Chicago Blackhawks vs. Philadelphia Flyers NHL Gamecenter (CH-6) | TNT USA (CH-338)
04:00 NHL : Anaheim Ducks vs. Columbus Blue Jackets NHL Gamecenter (CH-7)
04:00 NHL : Arizona Coyotes vs. Toronto Maple Leafs NHL Gamecenter (CH-8)
04:00 NHL : Edmonton Oilers vs. Boston Bruins NHL Gamecenter (CH-9) | TNT USA (CH-338) | beIN Sports MAX 4 France (CH-494)

Netball

 

Ice Skating

 

Rugby League

 

Rugby Union

21:18 Leinster Schools Senior R2 : Terenure College vs St Michael’s College Premier Sports Ireland 1 (CH-771)

Ski Jumping

 

Winter Sports

16:30 2024 Scotties Tournament of Hearts Session 13 RDS 2 CA (CH-840)
21:30 2024 Scotties Tournament of Hearts Session 14 RDS 2 CA (CH-840)

Water Polo

 

Volleyball

16:00 Champions League : Halkbank vs Lube Civitanova Polsat Sport News Poland (CH-129) | Arena 3 Premium Serbia (CH-139) | Arena Sport 1 Croatia (CH-432) | Max Sport 3 Bulgaria (CH-474)
16:30 Czech Republic Extraliga : Kladno Volejbal CZ vs. Skv Usti Nad Labem CT Sport Czech HD (CH-27)
17:00 Champions League Women : Eczacıbaşı vs Savino Del Bene Scandicci Match Igra Russia (CH-105) | Arena Sport 3 Serbia (CH-431) | Max Sport 4 Bulgaria (CH-475)
17:30 CEV Cup Women : Budowlani Lodz W vs NUC Volleyball W Polsat Sport Extra Poland (CH-50)
17:30 Challenge Cup : ONICO Warszawa vs Monza Polsat Sports Poland (CH-47) | Max Sport 2 Bulgaria (CH-473)
17:45 CEV Cup : Asseco Resovia Rzeszów vs Fenerbahce PRL Istanbul Polsat Sport News Poland (CH-129)
18:00 Croatia Superliga : HAOK Mladost vs. MOK Mursa Osijek Sportska televizija Croatia (CH-106)
19:30 Champions League : Berlin RV vs Itas Trentino Match Igra Russia (CH-105) | Max Sport 4 Bulgaria (CH-475)
20:00 Challenge Cup Women : Agil Volley Novara vs. VB Nantes Polsat Sport Fight Poland HD (CH-107)
20:30 Champions League : Piacenza vs Jastrzebski Polsat Sports Poland (CH-47) | Max Sport 3 Bulgaria (CH-474) | Sport TV5 Portugal (CH-290)
22:30 Superliga Masculina De Vôlei : Moc América vs Monte Carmelo Sportv2 Brasil (CH-79)
01:00 Superliga Feminina De Vôlei : Fluminense vs Osasco Sportv2 Brasil (CH-79)

DaddyLiveHD – Live Sports Streaming Free – Watch Live Sports Streaming Free, Daily Schedule Online TV Channels, Boxing & MMA, UFC, MBA, MLB, NHL, NFL, Soccer, 24/7 updated live stream, Enjoy Football Schedule.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More